İletişim Bilgileri
image
image

Sıkça Sorulanlar

image
OZONUN CİLDE HİÇ BİR ZARARI YOK; ANCAK CİLDE FAYDALARI VAR.

Cildin Yenilenmesi ve Genç Görünüm. Deri ve Hücre Canlandırılması. Kuru Ciltler. Yanıklar ve Güneş Yanıkları. Kırışıklıkların Giderilmesi. Arı, sivrisinek ve böcek sokmalarında. Sivilcelerde. Sedef ve Vitiligo gibi cilt lezyonlarında. Cilt ve tırnak (Onikomikosiz) Mantarların tedavisinde. V.b alanlarda kullanılır ciltte herhangi bir zararı yoktur.

OZON TEDAVİSİNDE YAŞ SINIRLAMASI VAR MI?

‘Yaş sınırı yok’ Hipertiroidi (iç guatır veya zehirli guatır), bakla alerjisi (favizm) ve akut kanamalar dışında hemen hemen tüm hastalıklarda ozon tedavisini uygulayabiliriz.

GÜNEŞ VE DOĞUM LEKESİNİNE BİR ÇÖZÜM VAR MI ?

GÜNEŞ VE DOĞUM LEKELERİNİNİ ALTINDA YATAN NEDENLERİ DÜZELTEREK KALICI ÇÖZÜM TEDAVİLERİ VARDIR. SİTEMİMİZİN BLOG BÖLÜMÜNDE AYRINTILI BİLGİ BULABİLİRSİNİZ.

OZON TEDAVİSİ KAÇ SEANS UYGULANIR?

Ozon tedavisinde seans sayısı hedeflenen amaca, hastalığa ve hastanın yaşına göre seans sayısı değişir. Genellikle 8-36 seans arasında değişir.

OZON TEDAVİSİ İLE CİLDİN RENGİ AÇILIRMI? KURULUK GEÇER Mİ?

Ozon tedavisi sonrası ciltte açılma ve parlaklık ve canlılık olur. Cilt kuruluğu düzelir.

OZON TEDAVİSİ HANGİ HASTALIKLARDA KULLANILIR ?

A. AŞIRI YORGUN VE BİTKİN İNSANLAR B.ŞEKER HASTALARI C.ROMATİZMA HASTALARI D.ALLEJİK HASTALIKLARI OLANLAR E.VİTİLİGO HASTALARI F.SKLERODERMA VE BEHÇET HASTALARI G.EKLEM YARALANMALARINDA H. FİBROMİYALJİ (YUMUŞAK DOKU ROMATİZMASINDA) j. FARKLI BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

OZON TEDAVİSİ UYKUZUSLUK PROBLEMİNİ ÇÖZERMİ ?

OZON TEDAVİSİ UYKUZLUKTA PEK ETKİLİ DEĞİLDİR. ANCAK UYKUZLUKTA HOMEOPATİ VE BRT TEDAVİSİ ÖNERİRİM. PEK ÇOK HASTALIĞIN ALTINDA YATAN NEDENLERİ HOMEOPATİ DÜZELTEREK ETKİLİ OLUR.

image
ullanılmıştır. -->