Dr. Azem ÇOBANER Sık Sorulan Sorular

Cildin Yenilenmesi ve Genç Görünüm. Deri ve Hücre Canlandırılması. Kuru Ciltler. Yanıklar ve Güneş Yanıkları. Kırışıklıkların Giderilmesi. Arı, sivrisinek ve böcek sokmalarında. Sivilcelerde. Sedef ve Vitiligo gibi cilt lezyonlarında. Cilt ve tırnak (Onikomikosiz) Mantarların tedavisinde. V.b alanlarda kullanılır ciltte herhangi bir zararı yoktur.

‘Yaş sınırı yok’ Hipertiroidi (iç guatır veya zehirli guatır), bakla alerjisi (favizm) ve akut kanamalar dışında hemen hemen tüm hastalıklarda ozon tedavisini uygulayabiliriz.

GÜNEŞ VE DOĞUM LEKELERİNİNİ ALTINDA YATAN NEDENLERİ DÜZELTEREK KALICI ÇÖZÜM TEDAVİLERİ VARDIR. SİTEMİMİZİN BLOG BÖLÜMÜNDE AYRINTILI BİLGİ BULABİLİRSİNİZ.

Ozon tedavisi uzman ellerde yapıldığı sürece gayet güvenilir bir tedavidir.

Ozon tedavisinde seans sayısı hedeflenen amaca, hastalığa ve hastanın yaşına göre seans sayısı değişir. Genellikle 8-36 seans arasında değişir.

Ozon tedavisi sonrası ciltte açılma ve parlaklık ve canlılık olur. Cilt kuruluğu düzelir.

A. AŞIRI YORGUN VE BİTKİN İNSANLAR B.ŞEKER HASTALARI C.ROMATİZMA HASTALARI D.ALLEJİK HASTALIKLARI OLANLAR E.VİTİLİGO HASTALARI F.SKLERODERMA VE BEHÇET HASTALARI G.EKLEM YARALANMALARINDA H. FİBROMİYALJİ (YUMUŞAK DOKU ROMATİZMASINDA) j. FARKLI BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

OZON TEDAVİSİ UYKUZLUKTA PEK ETKİLİ DEĞİLDİR. ANCAK UYKUZLUKTA HOMEOPATİ VE BRT TEDAVİSİ ÖNERİRİM. PEK ÇOK HASTALIĞIN ALTINDA YATAN NEDENLERİ HOMEOPATİ DÜZELTEREK ETKİLİ OLUR.

ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN